Jak být opravdu úspěšný realitní makléř?

  • Pokud s realitami právě začínáte, jistě se Vám bude hodit pár rad do začátku
  • Nebo již práci realitního makléře vykonáváte a chcete být úspěšnější?
  • Jak ale poznat dobrou a špatnou radu?
  • Co kdyby Vám poradil někdo, kdo se v realitách pohybuje již déle než 15 let?

10 DŮVODŮ PROČ SI ZAKOUPIT E-BOOK

1. Dozvíte se potřebné informace, jak se připravit na tuto práci a jak správně začít.

2. Pokud již tuto práci vykonáváte dozvíte a pochopíte chyby co děláte a dostanete návod, jak být úspěšnějšími.

3. V tomto ebooku se dozvíte, co skutečně zahrnuje práce makléře, vše založeno na zkušenostech autora. A to od úplných počátků až do vysněného cíle.

4. Ebook zahrnuje soupis znalostí, oborů a vlastností, které by měl makléř ovládat a mít.

5. Autor Vám řekne co by jste vše měli znát a umět a kde se vše naučit, jestli jít na kurz, na jaký kurz a podle čeho ho vybrat. Co vše by měl kurz obsahovat, ací mají být lektoři a proč se vyplatí do kurzu investovat.

6. Naučíte se, jak si stanovit cíle, kterých chcete dosáhnout, tak aby jste jich skutečně dosáhli, sestavíte si časový plán a konkrétní kroky, které Vás do cíle dovedou.

7. Chcete být samostatná jednotka či pracovat v realitní kanceláři? Nebo si dokonce chcete otevřít svou vlastní pobočku a stát se ředitelem? Víte, co jaká varianta obnáší? V tomto e-booku se vše dozvíte a to včetně finančních nákladů na každou z variant.

8. Víte, v čem jste dobří a v čem ne ? Pojďte si to dle seznamu v e-booku projít a říct si upřímně, co můžete, ba musíte zlepšit pro to, aby jste v téhle drsné branži uspěli.

9. Jak získat nabídku či poptávku? Toto je v podstatě alfa omega pro realitního makléře. Dozvíte se, jak na to!

10. Jak odprezentovat nemovitost, tak, aby se prodala za adekvátní cenu a v požadovaném čase? Jak přilákat jen vážné zájemce, abyste neplýtvali svým drahocenným časem? O tom všem rozhoduje především prezentace nemovitosti. Jak a kde by jste měli nemovitost prezentovat se dozvíte v tomto e-booku.

Objednat E-book můžete ZDE