606 385 646

info@vrkacademy.cz

VRKacademy.cz / Koučink a mentoring

Koučink a mentoring

Potřebujete vyřešit nějaké téma ve vašem osobním nebo pracovním životě?

Cítíte, že se nemůžete pohnout z místa v osobním nebo pracovním životě?
Máte pocit, že se stále dokola děje to samé?

Připravili jsme pro vás s našimi mentory a akreditovanými kouči jedinečnou službu. Rádi vás ve změně této situace podpoříme a pomůžeme vám nasměrovat vás.

Pomůžeme vám s pomocí jedinečných technik koučinku a mentoringu

Základ je zvolit si cíl nebo téma, co chcete spolu s koučem nebo mentorem řešit a čeho chcete dosáhnout. Naši mentoři jsou špičky v oboru a klientovi poskytnou co nejodbornější poradenství jak stanoveného cíle dosáhnout. Naši akreditovaní koučové jsou průvodci koučovacím procesem; pomocí otázek a technik si spolu s nimi vyřešíte dané téma.

Co je koučink?

Koučink je proces, podporující hledání individuálních řešení a rozvoj člověka v jím zvolené oblasti. Kouč není trenér ani poradce, ale hledá řešení společně s klientem. Termín pochází z anglického slovesa coach (trénovat, vést). Pochopení podstaty koučování ulehčuje i metafora kočího (v angl. coach) nebo dostavníku – jako prostředku, pomáhajícího dostat se důležité osobě pohodlným způsobem z místa, kde právě je, na místo, kde chce být.

Co je mentoring?

Mentoring je proces, kdy máte k dispozici zkušenějšího člověka – mentora, který se stará o méně zkušeného svěřence. Mentor je oporou i rádcem, provádí klienta nejen pracovním procesem pomocí svých zkušeností a sdílením odborných znalostí.

Jak vše probíhá?

  • Zvolíte si téma nebo pojmenujete daný problém a my vám navrhneme, jakým způsob sezení vést.
  • Pokud potřebujete nasměrovat a uvědomit si daný problém nebo téma, doporučujeme využít služeb kouče.
  • Pokud již řešení znáte a potřebujete vést formou odbornosti, doporučujeme využití služeb mentora, který vám poradí a provede vás danou oblastí za pomoci svých zkušeností.
  • Pokud potřebujete obojí, doporučujeme si vybrat mentora & kouče v jedné osobě a ten vás povede a nasměruje.
  • Někdy se stane, že se daný problém nebo téma vyřeší při 2 – 3 sezeních, v praxi je obvyklejší spolupráce v rámci 5 – 8 sezení.
  • Většinou sezení probíhají v kombinaci osobních schůzek a online hovorů.
  • Vše může probíhat ryze online formou s ohledem na úsporu času stráveném na cestách.
  • „Život je otázkou priorit, a člověk, který na sobě pracuje, bude sám sobě prioritou„

Náš tým mentorů a koučů

vendula_sejkorova_kariera

Ing. Vendula Dhouieb Sejkorová DiS

Vystudovala jsem management a marketing. Přes 10 let jsem působila v Česká spořitelně na pozicích trenéra prodejních dovedností, manažerky poboček a lídra skupiny koučů. Převážně jsem se zaměřovala na vzdělávání obchodníků v pobočkové síti, dále na rozvoj managementu a koučinku. Zároveň jsem jednatelkou ve společnosti VDS Consulting, která poskytuje služby v oblasti osobního rozvoje a vzdělávání. Specializuji se na mezilidskou komunikaci, mediační služby, koučink a mentoring. Zároveň jsem v seznamu zapsaných mediátorů na Ministerstvu spravedlnosti ČR a poskytuji služby mimosoudního řešení sporů. Více jak 5 let se zaměřuji na vzdělávání a rozvoj realitních makléřů v celé ČR; jsem ředitelkou Realitní Akademie ČR a předsedkyní dozorčí rady Realitní Komory ČR.

Jan Píbil, PhD, MBA

Věnuji se 16 let realitnímu oboru, jak z pozice realitního makléře, tak manažera a majitele realitní kanceláře. Jsem lektorem ve VRK Academy, kde školím obchodní dovednosti a také vedu týmový i individuální koučink a mentoring. Dále působím jako tutor na LIGS University, kde mám na starosti realitní program MBA a PhD Reality. Mohu vám pomoci jako mentor, kdy vám rád předám své zkušenosti. Jako certifikovaný kouč vás rád navedu na správnou cestu a pomohu najít společně řešení, ať se dostanete tam, kde chcete být.

Náš tým koučů

IMG_20181124_135929

Mgr. Radka Králová

Pracovala jsem pro velké mezinárodní společnosti, kde jsem se věnovala převážně rozvoji lidského potenciálu, praktickým tréninkům z řad zaměstnanců a manažerů. Spolupracovala jsem na projektech, které měly za cíl zlepšení komunikace a spolupráce mezi jednotlivci a týmy. Absolvovala jsem certifikovaný kurz pro kouče a nyní svůj profesní život obohacuji rolí koučky. Při práci s klienty se zaměřuji jak na osobní, tak i pracovní sféru. Spokojenost klienta je pro mě největší odměnou.

Mgr. Alena Příhodová

Vystudovala jsem andragogiku a personální řízení a specifický kurz pro kouče. Profesně se pohybuji v oblasti financí; předchozí zkušenosti jsem na sbírala v personalistice a kariérním poradenství. Co vám mohu jako koučka nabídnout? Působím v oblasti finančního poradenství a ze své zkušenosti vím, jak náročné je být nováčkem ve vysoce konkurenčním prostředí, kdy je třeba rychle vstřebat nabité dovednosti, být přesvědčivý v jednání s klienty a vyrovnat se s neúspěchy a odmítnutím. Chci vám pomoci vyrovnat se s výzvami, které začátky v realitách přináší; pomohu vám neztratit počáteční nadšení a najít si svoji cestu k úspěchu.

Mgr. Pavla Kolářová

Má životní cesta mne přivedla k práci s lidmi. Více jak 10 let prakticky vykonávám širokou HR agendu, věnuji se vzdělávání a ráda sdílím své zkušenosti. Koučink je skvělý způsob, jak nacházet vlastní odpovědi na klikaté cestě životem. I já na té své cestě řeším překážky, životní situace, vztahy, to mi pomáhá růst a s pochopením pomáhat jiným při hledání toho správného směru. Po absolvování certifikovaného kurzu se jako koučka ráda věnuji společnému hledání způsobů jak dosáhnout změny všem, kteří mají zájem dělat objevy a rozšiřovat si své zkušenosti.

Ing. Lukáš Klatovský, DiS.

Máme za sebou jedinečnou cestu, která vytvořila unikátní osobnost. Sílu pro změnu hledáme kdekoliv jenom ne v sobě. Veřím v sílu člověka a jeho schopnost porozumět sám sobě. Moje cesta vede přes intenzivní osobní a pracovní zkušenosti, vzdělání, lásky, objevy a energii, kterou vidím v ostatních lidech. Na každé situaci a na každém člověku se snažím vidět to nejlepší. Jsem kouč, pomáhám pojmenovat skryté schopnosti, které jsme v sobě přestali hledat.

IMG_8105
70 (1 z 1)

Dáša Křiklanová

V oblasti osobního rozvoje a koučinku působím více než 12 let. Jsem akreditovaný kouč a mentor v oblasti rozvoje osobnosti, lektorka kurzů a seminářů zaměřených na osobní rozvoj, sebepoznání a kreslení. Mám několikaleté zkušenosti získané u mezinárodních společností v oblasti marketingu a obchodu. Absolvovala jsem mnoho kurzů a seminářů a na svém osobním růstu a vzdělání stále pracuji a učím se od těch nejúspěšnějších.

NABÍDKA MENTORINGU A KOUČINKU

Mentoring: 60 min.

Koučink: 60 min.

Mentoring + koučink: 90 min.

1290,- Kč

1290,- Kč

1890,- Kč

Naše balíčky

Balíček 1:

3x mentoring (3×60 min.) kombinace setkání/skype

3.490,- Kč

3x koučink (3×60 min.) kombinace setkání/skype

3.490,- Kč

3x mentoring + koučink (3×90 min.) kombinace setkání/skype

4.990,- Kč

Balíček 2:

5x mentoring (5×60 min.) kombinace setkání/skype

5.490,- Kč

5x koučink (5×60 min.) kombinace setkání/skype

5.490,- Kč

5x mentoring + koučink (5×90 min.) kombinace setkání/skype
+ bonus 1x skype zdarma

7.990,- Kč

Balíček 3:

8x mentoring (8×60 min.) kombinace setkání/skype

8.490,- Kč

8x koučink (8×60 min.) kombinace setkání/skype

8.490,- Kč

8x mentoring + koučink (8×90 min.) kombinace setkání/skype
+ bonus 2x skype zdarma

12.490,- Kč

Máte zájem?


Ceny jsou bez DPH.