Nahoru
Úvodní stránka / Koučink a mentoring
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Koučink a mentoring

Potřebujete vyřešit nějaké téma ve vašem osobním nebo pracovním životě?

Cítíte, že se nemůžete pohnout z místa v osobním
nebo pracovním životě nebo stále dokola se děje to samé?

Připravili jsme s našimi akreditovanými kouči a mentory jedinečnou
službu a rádi vám pomůžeme toto změnit, nasměrovat a pomoci.

Pomůžeme vám s pomocí jedinečných technik koučinku a mentoringu

Základ je zvolit si cíl nebo téma, co chcete spolu s koučem nebo mentorem dosáhnout a řešit. Naši mentoři jsou špičky v oboru a klientovi poskytnou co nejodbornější poradenství jak stanoveného cíle nebo tématu dosáhnout. Naši akreditovaní koučové jsou průvodci v koučovacím procesu a pomocí otázek a technik si efektivně dojdete ke stanovenému cíli nebo vyřešíte dané téma.

Co je koučink?

Koučování (koučink) je proces, podporující hledání individuálních řešení a rozvoj člověka v jím zvolené oblasti. Kouč není trenér ani poradce, ale hledá řešení společně s klientem. Termín pochází z anglického slovesa coach (trénovat, vést). Pochopení podstaty koučování ulehčuje i metafora kočího (v angl. coach) nebo dostavníku – jako prostředku, pomáhajícího dostat se důležité osobě pohodlným způsobem z místa, kde právě je, na místo, kde chce být.

Co je mentoring?

Mentor je obvykle zkušenější člověk, který se stará o méně zkušeného svěřence a je mu oporou i rádcem, pomáhá mu lépe poznat sebe sama, svůj potenciál a své schopnosti a pomáhá v pracovním procesu člověka vést svými zkušenostmi a odbornými radami.

Jak vše probíhá?

  • Zvolíte si téma nebo pojmenujete daný problém a my Vám navrhneme, jakým způsob sezení vést.
  • Pokud potřebujete nasměrovat a uvědomit si daný problém nebo téma, doporučujeme využít služeb kouče.
  • Pokud již řešení znáte a potřebujete vést formou odbornosti, doporučujeme využijte služeb mentora, který Vám poradí a povede Vás.
  • Pokud potřebujete obojí, doporučujeme si vybrat mentora/kouče v jedné osobě a ten Vás jak povede a nasměruje.
  • Někdy se stane, že se daný problém nebo téma vyřeší při 2-3 sezení, ale z praxe většinou na 5-8 sezení.
  • Většinou sezení probíhají v kombinaci osobních schůzek a online hovorů.
  • Může samozřejmě probíhat i vše online formou kvůli šetření času dojíždění.
  • „Život je otázkou priorit, a člověk, který na sobě pracuje bude sám sobě prioritou„

Náš tým mentorů a koučů

Ing. Vendula Dhouieb Sejkorová DiS

Absolvovala v roce 2010 Vysokou školu finanční a správní, obor management a marketing. V letech 2000 až 2012 působila ve společnosti Česká spořitelna, a.s. na pozicích trenéra prodejních dovedností, manažerky poboček a lídra skupiny koučů. Převážně se zaměřovala na vzdělávání obchodníků v pobočkové síti, rozvoj managementu a koučinku. Od roku 2012 je jednatelkou ve společnosti VDS Consulting s.r.o., která poskytuje služby v oblasti osobního rozvoje a vzdělávání. Specializuje se na mezilidskou komunikaci, mediační služby, koučink a mentoring. V roce 2014 vykonala zkoušku a je v seznamu zapsaných mediátorů na Ministerstvu Spravedlnosti ČR a poskytuje služby mimosoudního řešení sporů. Od roku 2013 se zároveň zaměřuje na vzdělávání a rozvoj realitních makléřů v celé ČR, je ředitelkou Realitní Akademie ČR a předsedkyní dozorčí rady Realitní Komory ČR.

Jan Píbil, PhD, MBA

Věnuji se 16 let realitnímu oboru, jak z pozice realitního makléře, tak majitele realitní kanceláře. Mám za sebou přes 750 prodaných nemovitostí a přes 5000 se svým týmem. Můžu Vám pomoci jako mentor a předat Vám své zkušenosti a navést na správnou cestu a také jako certifikovaný kouč najít společně řešení a být tam, kde by jste chtěli být.

Náš tým koučů

Mgr. Radka Králová

Pracovala jsem pro velké mezinárodní společnosti, kde jsem se věnovala převážně rozvoji lidského potenciálu. Praktickým tréninkům z řad zaměstnanců a manažerů. Spolupracovala jsem na projektech, které měli za cíl zlepšení komunikace a spolupráce mezi jednotlivci a týmy. Absolvovala jsem certifikovaný kurz kouče a nyní svůj profesní život obohacuji rolí koučky, který zaměřuji, jak na osobní, tak i pracovní sféru. Spokojenost klienta, je pro mě největší odměnou.

Mgr. Alena Příhodová

Vystudovala jsem andragogiku a personální řízení na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy a Specifický kurz pro kouče na Masarykově ústavu vyšších studií ČVUT. Profesně se pohybuji v oblasti financí, předchozí zkušenosti jsem sbírala v personalistice a kariérním poradenství. Co vám mohu jako koučka nabídnout? Působím v oblasti finančního poradenství a ze své zkušenosti vím, jak náročné je být nováčkem ve vysoce konkurenčním prostředí, kdy je třeba rychle vstřebat nabité dovednosti, být přesvědčivý v jednání s klienty a vyrovnat se s neúspěchy a odmítnutím. Chci vám pomoci vyrovnat se s výzvami, které začátky v realitách přináší, pomohu vám neztratit počáteční nadšení a najít si svoji cestu k úspěchu.

Mgr. Pavla Kolářová

Má životní cesta mne přivedla k práci s lidmi. Více jak 10 let prakticky vykonávám širokou HR agendu, věnuji se vzdělávání a ráda sdílím své zkušenosti. Koučink je skvělý způsob, jak nacházet vlastní odpovědi na klikaté cestě životem. I já na té své cestě řeším překážky, životní situace, vztahy, to mi pomáhá růst a s pochopením pomáhat jiným při hledání toho správného směru. Po absolvování certifikovaného kurzu se jako koučka ráda věnuji společnému hledání způsobů jak dosáhnout změny všem, kteří mají zájem dělat objevy a rozšiřovat si své zkušenosti.

NABÍDKA KOUČINKU A MENTORINGU

Mentoring 60 min

Koučink 60 min

Mentoring + koučink 90 min

1290,- Kč

1290,- Kč

1890,- Kč

Naše balíčky

Balíček 1:

3x mentoring ( 3×60 min. ) kombinace osobní/skype

3.490,- Kč

3x koučink ( 3×60 min. ) kombinace osobní/skype

3.490,- Kč

3x Mentoring + koučink ( 3x 90 min. ) kombinace osobní/skype

4.990,- Kč

Balíček 2:

5x mentoring ( 5×60 min. ) kombinace osobní/skype

5.490,- Kč

5x koučink ( 5×60 min. ) kombinace osobní/skype

5.490,- Kč

5x Mentoring + koučink ( 5x 90 min. ) kombinace osobní/skype
+ bonus 1x skype zdarma

7.990,- Kč

Balíček 3:

8x mentoring ( 8×60 min. ) kombinace osobní/skype

8.490,- Kč

8x koučink ( 8×60 min. ) kombinace osobní/skype

8.490,- Kč

8x Mentoring + koučink ( 8x 90 min. ) kombinace osobní/skype
+ bonus 2x skype zdarma

12.490,- Kč

Máte zájem?


Ceny jsou bez DPH.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.