606 385 646

info@vrkacademy.cz

VRKacademy.cz / Koučink a mentoring

Koučink a mentoring

Potřebujete vyřešit nějaké téma ve vašem osobním nebo pracovním životě?

Cítíte, že se nemůžete pohnout z místa v osobním nebo pracovním životě?
Máte pocit, že se stále dokola děje to samé?

Připravili jsme pro vás s našimi mentory a akreditovanými kouči jedinečnou službu. Rádi vás ve změně této situace podpoříme a pomůžeme vám nasměrovat vás.

Pomůžeme vám s pomocí jedinečných technik koučinku a mentoringu

Základ je zvolit si cíl nebo téma, co chcete spolu s koučem nebo mentorem řešit a čeho chcete dosáhnout. Naši mentoři jsou špičky v oboru a klientovi poskytnou co nejodbornější poradenství jak stanoveného cíle dosáhnout. Naši akreditovaní koučové jsou průvodci koučovacím procesem; pomocí otázek a technik si spolu s nimi vyřešíte dané téma.

Co je koučink?

Koučink je proces, podporující hledání individuálních řešení a rozvoj člověka v jím zvolené oblasti. Kouč není trenér ani poradce, ale hledá řešení společně s klientem. Termín pochází z anglického slovesa coach (trénovat, vést). Pochopení podstaty koučování ulehčuje i metafora kočího (v angl. coach) nebo dostavníku – jako prostředku, pomáhajícího dostat se důležité osobě pohodlným způsobem z místa, kde právě je, na místo, kde chce být.

Co je mentoring?

Mentoring je proces, kdy máte k dispozici zkušenějšího člověka – mentora, který se stará o méně zkušeného svěřence. Mentor je oporou i rádcem, provádí klienta nejen pracovním procesem pomocí svých zkušeností a sdílením odborných znalostí.

Jak vše probíhá?

  • Zvolíte si téma nebo pojmenujete daný problém a my vám navrhneme, jakým způsob sezení vést.
  • Pokud potřebujete nasměrovat a uvědomit si daný problém nebo téma, doporučujeme využít služeb kouče.
  • Pokud již řešení znáte a potřebujete vést formou odbornosti, doporučujeme využití služeb mentora, který vám poradí a provede vás danou oblastí za pomoci svých zkušeností.
  • Pokud potřebujete obojí, doporučujeme si vybrat mentora & kouče v jedné osobě a ten vás povede a nasměruje.
  • Někdy se stane, že se daný problém nebo téma vyřeší při 2 – 3 sezeních, v praxi je obvyklejší spolupráce v rámci 5 – 8 sezení.
  • Většinou sezení probíhají v kombinaci osobních schůzek a online hovorů.
  • Vše může probíhat ryze online formou s ohledem na úsporu času stráveném na cestách.
  • „Život je otázkou priorit, a člověk, který na sobě pracuje, bude sám sobě prioritou„

Náš tým mentorů a koučů

vendula_sejkorova_kariera

Ing. Vendula Dhouieb Sejkorová DiS

Vystudovala jsem management a marketing. Přes 10 let jsem působila v Česká spořitelně na pozicích trenéra prodejních dovedností, manažerky poboček a lídra skupiny koučů. Převážně jsem se zaměřovala na vzdělávání obchodníků v pobočkové síti, dále na rozvoj managementu a koučinku. Zároveň jsem jednatelkou ve společnosti VDS Consulting, která poskytuje služby v oblasti osobního rozvoje a vzdělávání. Specializuji se na mezilidskou komunikaci, mediační služby, koučink a mentoring. Zároveň jsem v seznamu zapsaných mediátorů na Ministerstvu spravedlnosti ČR a poskytuji služby mimosoudního řešení sporů. Více jak 5 let se zaměřuji na vzdělávání a rozvoj realitních makléřů v celé ČR; jsem ředitelkou Realitní Akademie ČR a předsedkyní dozorčí rady Realitní Komory ČR.

Jan Píbil, PhD, MBA

Věnuji se 16 let realitnímu oboru, jak z pozice realitního makléře, tak manažera a majitele realitní kanceláře. Jsem lektorem ve VRK Academy, kde školím obchodní dovednosti a také vedu týmový i individuální koučink a mentoring. Dále působím jako tutor na LIGS University, kde mám na starosti realitní program MBA a PhD Reality. Mohu vám pomoci jako mentor, kdy vám rád předám své zkušenosti. Jako certifikovaný kouč vás rád navedu na správnou cestu a pomohu najít společně řešení, ať se dostanete tam, kde chcete být.

Náš tým koučů

mde

Mgr. Radka Králová

Pracovala jsem pro velké mezinárodní společnosti, kde jsem se věnovala převážně rozvoji lidského potenciálu, praktickým tréninkům z řad zaměstnanců a manažerů. Spolupracovala jsem na projektech, které měly za cíl zlepšení komunikace a spolupráce mezi jednotlivci a týmy. Absolvovala jsem certifikovaný kurz pro kouče a nyní svůj profesní život obohacuji rolí koučky. Při práci s klienty se zaměřuji jak na osobní, tak i pracovní sféru. Spokojenost klienta je pro mě největší odměnou.

Mgr. Alena Příhodová

Vystudovala jsem andragogiku a personální řízení a specifický kurz pro kouče. Profesně se pohybuji v oblasti financí; předchozí zkušenosti jsem na sbírala v personalistice a kariérním poradenství. Co vám mohu jako koučka nabídnout? Působím v oblasti finančního poradenství a ze své zkušenosti vím, jak náročné je být nováčkem ve vysoce konkurenčním prostředí, kdy je třeba rychle vstřebat nabité dovednosti, být přesvědčivý v jednání s klienty a vyrovnat se s neúspěchy a odmítnutím. Chci vám pomoci vyrovnat se s výzvami, které začátky v realitách přináší; pomohu vám neztratit počáteční nadšení a najít si svoji cestu k úspěchu.

Mgr. Pavla Kolářová

Má životní cesta mne přivedla k práci s lidmi. Více jak 10 let prakticky vykonávám širokou HR agendu, věnuji se vzdělávání a ráda sdílím své zkušenosti. Koučink je skvělý způsob, jak nacházet vlastní odpovědi na klikaté cestě životem. I já na té své cestě řeším překážky, životní situace, vztahy, to mi pomáhá růst a s pochopením pomáhat jiným při hledání toho správného směru. Po absolvování certifikovaného kurzu se jako koučka ráda věnuji společnému hledání způsobů jak dosáhnout změny všem, kteří mají zájem dělat objevy a rozšiřovat si své zkušenosti.

Ing. Lukáš Klatovský, DiS.

Máme za sebou jedinečnou cestu, která vytvořila unikátní osobnost. Sílu pro změnu hledáme kdekoliv jenom ne v sobě. Veřím v sílu člověka a jeho schopnost porozumět sám sobě. Moje cesta vede přes intenzivní osobní a pracovní zkušenosti, vzdělání, lásky, objevy a energii, kterou vidím v ostatních lidech. Na každé situaci a na každém člověku se snažím vidět to nejlepší. Jsem kouč, pomáhám pojmenovat skryté schopnosti, které jsme v sobě přestali hledat.

IMG_8105
70 (1 z 1)

Dáša Křiklanová

V oblasti osobního rozvoje a koučinku působím více než 12 let. Jsem akreditovaný kouč a mentor v oblasti rozvoje osobnosti, lektorka kurzů a seminářů zaměřených na osobní rozvoj, sebepoznání a kreslení. Mám několikaleté zkušenosti získané u mezinárodních společností v oblasti marketingu a obchodu. Absolvovala jsem mnoho kurzů a seminářů a na svém osobním růstu a vzdělání stále pracuji a učím se od těch nejúspěšnějších.

NABÍDKA MENTORINGU A KOUČINKU

Mentoring: 60 min.

Koučink: 60 min.

Mentoring + koučink: 90 min.

1290,- Kč

1290,- Kč

1890,- Kč

Naše balíčky

Balíček 1:

3x mentoring (3×60 min.) kombinace setkání/skype

3.490,- Kč

3x koučink (3×60 min.) kombinace setkání/skype

3.490,- Kč

3x mentoring + koučink (3×90 min.) kombinace setkání/skype

4.990,- Kč

Balíček 2:

5x mentoring (5×60 min.) kombinace setkání/skype

5.490,- Kč

5x koučink (5×60 min.) kombinace setkání/skype

5.490,- Kč

5x mentoring + koučink (5×90 min.) kombinace setkání/skype
+ bonus 1x skype zdarma

7.990,- Kč

Balíček 3:

8x mentoring (8×60 min.) kombinace setkání/skype

8.490,- Kč

8x koučink (8×60 min.) kombinace setkání/skype

8.490,- Kč

8x mentoring + koučink (8×90 min.) kombinace setkání/skype
+ bonus 2x skype zdarma

12.490,- Kč

Máte zájem?


Ceny jsou bez DPH.