723 220 105

info@vrkacademy.cz

Společnost ComSTAR spol. s.r.o. vznikla roku 1992 a má celkem tři divize. IT Divize dodává provozní informační systém ComSTARSoft, který je určen pro potravinářský průmysl. Druhou divizí je Virtuální realitní kancelář, která vznikla spojením nejmodernějších IT technologií a 15-tileté praxe obchodu s nemovitostmi a dokáže tak nabídnout nadstandardní služby a servis pro klienty. Poslední divizí je VRK Academy, která se úspěšně věnuje rekvalifikačnímu vzdělávání a začínajících i zkušených realitních makléřů.

V roce 2016 společnosti ComSTAR spol. s r.o. byla udělena akreditace Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR k provádění rekvalifikace na pořádání kurzu Obchodník s realitami. Proto jsme spojili dlouholeté zkušenosti jak z realitního oboru, tak IT oboru, tak školícího centra a rozhodli jsme se pořádat kurzy Obchodník s realitami zaměřený jak na teoretickou část, tak praktickou část získané dlouholetou praxí v tomto oboru.

Naši lektoři patří mezi špičku v daném oboru a jsou velkou přidanou hodnotou v našem kurzu.

Společnosti ComSTAR spol. s r. o. byla udělena akreditace Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR, č.j. MŠMT-25567/2016-1/581, k provádění rekvalifikačního kurzu Obchodník s realitami (Realitní zprostředkovatel). Kromě akreditovaného rekvalifikačního kurzu nabízí VRK Academy také specializované kurzy, webináře  a videokurzy díky nimž můžete své znalosti i dovednosti v realitním oboru neomezeně a průběžně rozvíjet. Nejvyšším možným vzděláním v oboru realit je studium MBA „Řízení obchodu s realitami“, které nabízíme ve spolupráci s Ligs University.  Pokud absolvujete náš kompletní kurz „Realitní zprostředkovatel“ (část tohoto studia je součástí MBA studia), bude Vaše studium adekvátně zkráceno a polevněno.

Kontakt

Napište nám...


ComSTAR spol.s r.o.

777 253 993

info@vrkacademy.cz

Třebohostická 14, 100 00 Praha 10

IČO: 48029246
DIČ: CZ48029246