606 385 646

info@vrkacademy.cz

VRKacademy.cz / Reference

Reference

HVB Real Estate děkuje týmu VRK Akademy za přípravný kurz na realitní zkoušku, za trpělivost, příjemné prostředí a realizaci školení na míru pro naše makléře. Školitelé jsou profesionálové a skvěle naše makléře na zkoušku připravili. Zkouška nebyla jednoduchá, ale po absolvování kurzu/školení se zvládnout dá.  Věřím, že zkušenosti od Vás uplatníme i v praxi. Děkujeme a těšíme se na spolupráci v budoucnu při zkouškách u dalších našich nováčků.

JUDr. Marie Průšová

Touto cestou bychom rádi poděkovali VRK ACADEMY za skvělou přípravu na zkoušku odborné způsobilosti. Tým VRK ACADEMY disponuje profesionály z oblasti realitního trhu, kteří  dokáží předat své zkušenosti nejen po teoretické stránce, ale také na příkladech ze své praxe. Tento kurz předčil naše očekávání a můžeme ho vřele doporučit nejen začínajícím makléřům, ale také makléřům s dlouholetou praxí.

                                                                                                                                                                                                                Václav Milec –  Jednatel společnosti

Moc ráda bych, alespoň touto cestou poděkovala všem ze společnosti VRK Academy za výbornou náladu, skvělou organizaci a ochotu  naslouchat. S kolegyní jsme se na podzim nechaly Vámi přesvědčit na školení a certifikaci, nelitujeme to ho! Dnes jsme obě moc rády, že jsme tímto školením prošly.  Za 25 letou praxi ve financích a 10 letou praxi v realitách  máme bohaté zkušenosti ale trocha dobře vysvětlené teorie ze stavebnictví, práva ale i realit nebyla opravdu na škodu ba naopak. Kratší kurz je ale opravdu pro ty, kteří tu problematiku již znají a pro nováčky v oboru bych určitě doporučila ten kompletní cca měsíční kurz, který bude z mé kanceláře povinně absolvovat každý kdo k nám nastoupí. Dříve jsem si vzdělávala nováčky sama ale již to dělat opravdu nebudu a každého nováčka automaticky pošlu k vám jen délka školení se bude lišit podle délky praxe. S kolegyní jsme si řekly, že si každý rok u vás zaplatíme minimálně jedno školení, alespoň pro obchodní nakopnutí a trochu těch novinek. Ještě jednou moc a moc děkujeme za podporu a doufám, že se zase uvidíme.

                                                                                                                                                                                               Pavla Vohradská – jednatelka společnosti

Opravdu doporučuji přípravný kurz na Zkoušku odborné způsobilosti přes VRK Academy. Bylo nás patnáct lidí. Poznali jsme nové prima přátelé. Stali jsme se bezvadnou partou. Lektoři, učitelé z VRK Academy jsou úžasní, trpělivý a naučí Vás a pomohou a ještě ke všemu jsou to sympaťáci. Kurz mi opravdu pomohl se zdokonalit i naučit nové věci. Všem vřele doporučuji.

                                                                                                                                                                                               Hana Madarazsová – jednatelka společnosti

I po 13 letech v realitní praxi víme, že v dnešní době nestačí realitním zprostředkovatelům svou kvalitu a odbornost v oboru prokazovat jen pouze dosaženou praxí. Realitní zprostředkovatel, který chce uspět mezi početnou konkurencí se musí profesně školit a vzdělávat. Proto jsme v roce 2020 využili super nabídky na školení a získání titulu Akreditovaného Obchodníka s realitami u prestižní České společnosti VRK Academy ČR, která je špičkou v oboru vzdělávaní realitních zprostředkovatelů. Toto školení a získání titulu probíhalo za účasti odborně kvalifikovaných školitelů a od školení ke zkouškám bylo vše zajištěno do nejmenšího detailu.
Nejen z důvodu povinnosti nového zákona o realitním zprostředkování z roku 2020 by titulem Akreditovaného makléře měl být v ČR označen každý makléř, který chce vykonávat své služby na té nejvyšší úrovni.
Společnost VRK Academy ČR  nám i nadále poskytuje vše potřebné k našemu profesnímu růstu a tím i pomáhá k ověřené spokojenosti všech našich klientů.
Tímto Vám za vše děkuji, Reality Hamáček

                                                                                                                                                                                               Petr Hamáček – jednatel společnosti

Velký dík patří VRK ACADEMY za skvělou přípravu na zkoušku odborné způsobilosti. Tým školících odborníků VRK ACADEMY je velmi příjemný a profesionální. Kurz předčil naše očekávání, je příjemné si některé věci z oboru zopakovat a dozvědět se novinky z oboru. Dokonce i pro nás jako zkušené makléře s patnácti letou praxí. Dále nám kurz dal přidanou hodnotu a to poznat pár příjemných kolegů z oboru s kterými do budoucna je možné spolupracovat, neboť se také jednalo o profesionály. Doporučuji všem

                                                                                                                                                                                               Pavel Michl – jednatel společnosti

Rád bych touto cestou poděkoval celému týmu VRK Academy za skvělou přípravu školení a závěrečné zkoušky odborné způsobilosti. Školení probíhalo za účasti kvalifikovaných lektorů s dlouholetou praxí v oboru. Myslím si, že titulem akreditovaného makléře se zkoušku z odborné způsobilosti by se měl prokazovat každý makléř, který chce svojí práci do budoucna vykonávat. Proto velice doporučuji společnost VRK Academy k tomu, aby jste tam tento kurz a zkoušky mohli absolvovat. Tímto děkuji za všechno, za ČESKOU REALITNÍ SPOLEČNOST Lukáš Macháček

                                                                                                                                                                                               Lukáš Macháček – jednatel společnosti

Ráda bych touto cestou poděkovala celému týmu VRK Academy za skvělou přípravu školení. Srozumitelný výklad lektorů, tempo vyhovovalo všem, stihlo se toho hodně oproti původnímu očekávaní. Oceňuji, že přednášejícími jsou lektoři s dlouholetou praxí a uvádí příklady na základě vlastních zkušeností.” Líbila se mi možnost dostat se na dotazy, otázky i mimo oficíální rámec kurzu. Maximální spokojenost.

                                                                                                                                                                                               Zdenka Farkašová – majitelka společnosti

Velice děkuji VRK Academy za milý, vstřícný a profesionální přístup při skládání zkoušek pro realitní makléře. Získala jsem při školení spoustu nových znalostí a dovedností. Zkoušky jsem na základě školení superškolitelů hravě zvládla.
Ještě jednou moc děkuji za skvělou spolupráci.

            Simona Sedlárová – certifikovaná realitní makléřka