723 220 105

info@vrkacademy.cz

VRKacademy.cz / Reference

Reference

HVB Real Estate děkuje týmu VRK Akademy za přípravný kurz na realitní zkoušku, za trpělivost, příjemné prostředí a realizaci školení na míru pro naše makléře. Školitelé jsou profesionálové a skvěle naše makléře na zkoušku připravili. Zkouška nebyla jednoduchá, ale po absolvování kurzu/školení se zvládnout dá.  Věřím, že zkušenosti od Vás uplatníme i v praxi. Děkujeme a těšíme se na spolupráci v budoucnu při zkouškách u dalších našich nováčků.

JUDr. Marie Průšová

Touto cestou bychom rádi poděkovali VRK ACADEMY za skvělou přípravu na zkoušku odborné způsobilosti. Tým VRK ACADEMY disponuje profesionály z oblasti realitního trhu, kteří  dokáží předat své zkušenosti nejen po teoretické stránce, ale také na příkladech ze své praxe. Tento kurz předčil naše očekávání a můžeme ho vřele doporučit nejen začínajícím makléřům, ale také makléřům s dlouholetou praxí.

                                                                                                                                                                                                                Václav Milec –  Jednatel společnosti

Moc ráda bych, alespoň touto cestou poděkovala všem ze společnosti VRK Academy za výbornou náladu, skvělou organizaci a ochotu  naslouchat. S kolegyní jsme se na podzim nechaly Vámi přesvědčit na školení a certifikaci, nelitujeme to ho! Dnes jsme obě moc rády, že jsme tímto školením prošly.  Za 25 letou praxi ve financích a 10 letou praxi v realitách  máme bohaté zkušenosti ale trocha dobře vysvětlené teorie ze stavebnictví, práva ale i realit nebyla opravdu na škodu ba naopak. Kratší kurz je ale opravdu pro ty, kteří tu problematiku již znají a pro nováčky v oboru bych určitě doporučila ten kompletní cca měsíční kurz, který bude z mé kanceláře povinně absolvovat každý kdo k nám nastoupí. Dříve jsem si vzdělávala nováčky sama ale již to dělat opravdu nebudu a každého nováčka automaticky pošlu k vám jen délka školení se bude lišit podle délky praxe. S kolegyní jsme si řekly, že si každý rok u vás zaplatíme minimálně jedno školení, alespoň pro obchodní nakopnutí a trochu těch novinek. Ještě jednou moc a moc děkujeme za podporu a doufám, že se zase uvidíme.

                                                                                                                                                                                               Pavla Vohradská – jednatelka společnosti

Opravdu doporučuji přípravný kurz na Zkoušku odborné způsobilosti přes VRK Academy. Bylo nás patnáct lidí. Poznali jsme nové prima přátelé. Stali jsme se bezvadnou partou. Lektoři, učitelé z VRK Academy jsou úžasní, trpělivý a naučí Vás a pomohou a ještě ke všemu jsou to sympaťáci. Kurz mi opravdu pomohl se zdokonalit i naučit nové věci. Všem vřele doporučuji.

                                                                                                                                                                                               Hana Madarazsová – jednatelka společnosti

I po 13 letech v realitní praxi víme, že v dnešní době nestačí realitním zprostředkovatelům svou kvalitu a odbornost v oboru prokazovat jen pouze dosaženou praxí. Realitní zprostředkovatel, který chce uspět mezi početnou konkurencí se musí profesně školit a vzdělávat. Proto jsme v roce 2020 využili super nabídky na školení a získání titulu Akreditovaného Obchodníka s realitami u prestižní České společnosti VRK Academy ČR, která je špičkou v oboru vzdělávaní realitních zprostředkovatelů. Toto školení a získání titulu probíhalo za účasti odborně kvalifikovaných školitelů a od školení ke zkouškám bylo vše zajištěno do nejmenšího detailu.
Nejen z důvodu povinnosti nového zákona o realitním zprostředkování z roku 2020 by titulem Akreditovaného makléře měl být v ČR označen každý makléř, který chce vykonávat své služby na té nejvyšší úrovni.
Společnost VRK Academy ČR  nám i nadále poskytuje vše potřebné k našemu profesnímu růstu a tím i pomáhá k ověřené spokojenosti všech našich klientů.
Tímto Vám za vše děkuji, Reality Hamáček

                                                                                                                                                                                               Petr Hamáček – jednatel společnosti

Velký dík patří VRK ACADEMY za skvělou přípravu na zkoušku odborné způsobilosti. Tým školících odborníků VRK ACADEMY je velmi příjemný a profesionální. Kurz předčil naše očekávání, je příjemné si některé věci z oboru zopakovat a dozvědět se novinky z oboru. Dokonce i pro nás jako zkušené makléře s patnácti letou praxí. Dále nám kurz dal přidanou hodnotu a to poznat pár příjemných kolegů z oboru s kterými do budoucna je možné spolupracovat, neboť se také jednalo o profesionály. Doporučuji všem

                                                                                                                                                                                               Pavel Michl – jednatel společnosti

Rád bych touto cestou poděkoval celému týmu VRK Academy za skvělou přípravu školení a závěrečné zkoušky odborné způsobilosti. Školení probíhalo za účasti kvalifikovaných lektorů s dlouholetou praxí v oboru. Myslím si, že titulem akreditovaného makléře se zkoušku z odborné způsobilosti by se měl prokazovat každý makléř, který chce svojí práci do budoucna vykonávat. Proto velice doporučuji společnost VRK Academy k tomu, aby jste tam tento kurz a zkoušky mohli absolvovat. Tímto děkuji za všechno, za ČESKOU REALITNÍ SPOLEČNOST Lukáš Macháček

                                                                                                                                                                                               Lukáš Macháček – jednatel společnosti

Ráda bych touto cestou poděkovala celému týmu VRK Academy za skvělou přípravu školení. Srozumitelný výklad lektorů, tempo vyhovovalo všem, stihlo se toho hodně oproti původnímu očekávaní. Oceňuji, že přednášejícími jsou lektoři s dlouholetou praxí a uvádí příklady na základě vlastních zkušeností.” Líbila se mi možnost dostat se na dotazy, otázky i mimo oficíální rámec kurzu. Maximální spokojenost.

                                                                                                                                                                                               Zdenka Farkašová – majitelka společnosti

Velice děkuji VRK Academy za milý, vstřícný a profesionální přístup při skládání zkoušek pro realitní makléře. Získala jsem při školení spoustu nových znalostí a dovedností. Zkoušky jsem na základě školení superškolitelů hravě zvládla.
Ještě jednou moc děkuji za skvělou spolupráci.

            Simona Sedlárová – certifikovaná realitní makléřka

Děkuji za perfektní přípravu na zkoušku odborné způsobilosti, za vaši vstřícnost a v neposlední řadě za poskytnutí přátelské atmosféry v den zkoušek, která a nebojím se hovořit i za ostatní, nás zbavila nervozity a stresu ze zkoušení.
Jana Mrštinová – REALITY MRŠTINOVÁ

Chtěla bych alespoň tímto způsobem poděkovat VRK Academy za skvělou přípravu na zkoušky odborné způsobilosti.Vybrala jsem si přípravný kurz zakončený zkouškou u VRK Academy, i když se nabízelo vícero možností, ale ani vteřinu nelituji. Už teď vím, že jsem nemohla udělat lépe. Příjemná atmosféra, pohodový,profesionální a přitom s lidským přístupem vedený kurz. I po 17ti letech praxe v oboru musím přiznat, že jsem se naučila novým věcem. Doporučuji všem kteří se teprve rozhodují.

Určitě v budoucnu využiji další školení u VRK Academy.

 

Hronová Andrea- certifikovaný realitní makléř 

Král Reality

Chtěla bych touto cestou poděkovat VRK Academy za profesionalitu s jakou byl její přípravný kurz veden a organizován. Jelikož zde byl COVID-19 a nemohli jsme kurz absolvovat v učebně, VRK jej připravila on-line. Vše klaplo na výbornou, a i když nebylo určitě pro přednášející jednoduché, koukat do monitoru a povídat si s lidmi na druhé straně přes mikrofon, nebylo to na kvalitě výuky znát. Závěrečné zkoušky odborné způsobilosti již probíhaly na půdě VRK Academy. Vlastní zkouška byla náročná, zkoušející byli přísní, ale i lidští.

Určitě doporučuji ke zkouškám odborné způsobilosti absolvovat i přípravný kurz, který dle mého, informacemi obohatí i zkušeného realiťáka.

Ještě jednou děkuji a přeji VRK Academy spoustu spokojených studentů.

Helena Šedivá       https://www.helpliving.cz/

Chtěl bych touto cestou velice moc poděkovat celému týmu VRK ACADEMY, za přípravný kurz na realitní zkoušku, za profesionalitu všech jejich lektorů a za velice milé a příjemné prostředí.

Kurz mi pomohl se zdokonalit, naučit i nové věci a výrazně předčil mé celkové očekávání.

Ještě jednou velké díky všem.

za RK Goldenreal – René Ličartovský

Děkuji týmu VRK Academy za přípravný on-line kurz ke zkoušce odborné způsobilosti pro kvalifikaci realitního makléře. Přípravný kurz byl dostatečně obsáhlý, studijní materiály dobře připravené a všechny bloky kurzu srozumitelně odprezentované. Po absolvování kurzu a samozřejmě po samostudiu pro mě nebyl problém složit závěrečnou zkoušku, která probíhala profesionálně a zároveň za příjemné atmosféry. Kurz a složení zkoušky u VRK můžu doporučit. Klára Jílková
Děkuji za vše.
Klára Jílková
Chci touto cestou poděkovat VRK Academy za přípravný kurz na certifikaci. Všichni školitelé byly skvělí, dokázali zaujmout a to nejen teorií. Nebudu psát, kolik školení jsem absolvovala, ale tento kurz byl jeden z mála, který mě opravdu hodně dal.
Ještě jednou všem moc děkuji.
 Alena Müllerová
Chtěl bych touto cestou velice moc poděkovat celému týmu VRK ACADEMY, za 2 denní přípravný online kurz a následnou realitní zkoušku, za profesionalitu všech jejich lektorů a za velice milé a příjemné prostředí.

Kurz mi pomohl se zdokonalit, naučit i nové věci a výrazně předčil mé celkové očekávání.

za RK Podještědská Realitní s.r.o. – Tomáš Plechatý

Touto cestou chci poděkovat VRK Academy za 4 denní přípravný kurz s následnou zkouškou odborné způsobilosti. Školitelé jsou opravdoví profesionálové . Ještě jednou moc děkuji a určitě se ráda zúčastním nějakého dalšího kurzu pro makléře:-)

Lada Urbanová

Chci  Vám poděkovat za Váš přípravný kurz, který byl obsáhlý o užitečné, praktické informace a příjemnou atmosféru.

Radim Vrána

Kaktus Reality

Společnost VRK academy mi byla sympatická, dělala školení makléřů na Certifikační zkoušku i v Brně a moc se mi líbil jejich on-line přípravný kurz. Tak jsem se rozhodl do tohoto kurzu vstoupit a nelituju. Celý proces je pro makléře velmi příjemný a dá se zvládnout z domova ,vše je srozumitelně vysvětleno materiály jsou perfektně zpracované a samotný kurz je dostačující pro případnou zkoušku samotnou. Všichni na mě byli milí a byli mi také zodpovězeny všechny mé dotazy. Takže kurz VRK academy můžu jen doporučit. Všem přeji  mnoho úspěchů.
Roman Julínek
Jmenuji se Adam Suchánek a jsem certifikovaný realitní makléř pod hlavičkou společnosti VojtaReality v Olomouci. První shledání s touto kanceláří jsem zaznamenal jako zákazník, ba co víc jako spokojený zákazník. Ten přátelský, férový a zároveň profesionální přístup naprosto předčil všechna má očekávání. Bylo to poprvé, co jsem si o realitních makléřích pomyslel, že bych s ními klidně zašel i na pivo. No, a za nějaký čas jsem právě tyto lidi začal nazývat svými kolegy. Mé know how je tedy více než jasné.
Ráda bych touto cestou poděkovala celému týmu VRK Academy za rekvalifikační kurz realitního zprostředkovatela, který mě připravil jak na závěrečné zkoušky odborné způsobilosti, tak i na samotný start nové kariéry. Kurz probíhal online za účasti kvalifikovaných lektorů s dlouholetou praxí v oboru. Celá kvalita online programu mě velice překvapila svoji intenzitou, profesionalitou a přátelskou atmosférou. Tímto děkuji za všechno, zajisté si vyberu další vzdělávací programy právě ve VRK Academy.
Za Soccer Reality, Tereza Magerová.
Chceme celému týmu VRK Academy  poděkovat za přípravný kurz na realitní zkoušku, bylo fajn si pár věcí připomenout, zopakovat a dozvědět se co je nového v oboru. Přestože máme v realitní činnosti dlouholeté zkušenosti, musíme říct, i přesto bylo školení pro nás velkým přínosem. Školitelé byli skvělí, uměli zaujmout, bavilo nás to. Jsme rádi, že jsme si vybrali právě Vás a děkujeme.

S úctou za společnost Real Reality Klíč, s.r.o. a Reko Reality Klíč, s.r.o.

Radim a Andrea Pastrňákovi

 

Děkuji  vám za úspěšný kurz, hodně jsem se od Vás naučil a výsledky to jen potvrzují !

Krasimir Petrov
Realitní zprostředkovatel
a jednatel společnosti
BlackRock Real Estates s.r.o
Rád by jsem touto cestou poděkoval celému kolektivu VRK Academy za profesionální a zároveň lidský přístup po celou dobu konání rekvalifikačního kurzu ” Realitní zprostředkovatel “, kterého jsem měl tu čest se zúčasnit. Jsem velice rád, že jsem se rozhodl absolvovat tento kurz. Dokázali jste mě, že i po 23 letech praxe, kterou mám za sebou, je stále se co učit. Věřím, že jste touto Vaší prací nastolili tu správnou cestu k pozvednutí tohoto krásného řemesla v očích široké veřejnosti. Držím Vám palce, ještě jednou Vám touto cestou děkuji a přeji mnoho úspěchů a krásných chvil nejen ve Vašem profesním životě.
Bohumil Zahradník
certifikovaný realitní makléř

Moc chci poděkovala všem ze společnosti VRK Academy za výbornou týmovou a profesionální práci. Pekfektní souznění odborníků kteří nás doprovázeli jak po dobu školení tak i u samotné zkoušky. Obzvlášť chci poděkovat panu Píbilovi a paní Kaynak 😊
Tím určitě doporučuji přípravný kurz na Zkoušku odborné způsobilosti přes VRK Academy.

Certifikovaná realitní makleřka Olga Khorikova

Chci poděkovat celému týmu VRK Academy za vstřícnost, za profesionalitu a skvělý přistup při skládaní zkoušky realitního makléře.
S klidným svědomím mohu jen doporučit.
S úctou,
Cristinel Oprea

Rekvalifikační kurz „Realitní zprostředkovatel“ od VRK Academy, kterého jsem se zúčastnila, byl nesmírně přínosný, nabitý informacemi a praktickými radami. Poznatky, které jsem na něm získala, mi dobře posloužili ke složení certifikační zkoušky, ale určitě je využiji i při své budoucí kariéře.

Mgr. Romana Trešlová

 

Děkuji mockrát za cenou zkušenost, kterou jsem s VRK získal.

Jaworski Vojtěch

Společnost – IDON, Sikora&Partner, spol. s r.o.

„Firmu VRK jsem objevila na internetu. Zaujala mě nabídka zejména proto, že firma nabízela možnost si pořídit komplet podklady ke studiu a následně jen složit zkoušku a navíc za rozumné peníze.

Jelikož není v mých možnostech denně dojíždět na školení, tato verze se mi moc zamlouvala. Také výběr termínu zkoušky byl po dohodě a vyšel přesně podle mých představ. Zkouška samotná, ačkoliv jsem se jí dost obávala, byla vedena v přátelském duchu a jak předsedkyně paní Ing. Holišová, tak i pan Bc. Vejvara byli těmi správnými lidmi na správném místě. Rozchodně můžu firmu doporučit dalším případným zájemcům o složení zkoušky realitního zprostředkovatele.“

 

Jana Krohová

realitní makléřka