Nahoru
Úvodní stránka / Nabídka kurzů / Zkouška odborné způsobilosti
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Zkouška odborné způsobilosti

  • Cena:

    4 500 Kč (bez dph)

  • Trvání kurzu:

    1 den

Osnova kurzu

Zkouška odborné způsobilosti se skládá ze tří částí. Písemná, praktická a ústní část.

 

Písemný test – písemný test se skládá ze sedmi částí dle hodnotícího standardu a obsahuje 40 otázek. Úspěšný test musí být splněn alespoň na 70% správných odpovědí, přičemž odpovědi u jednotlivých částí musí být správně zodpovězeny alespoň na 50%. V případě nesplnění jedné či druhé podmínky se písemný test považuje za neúspěšný a tím zkouška končí. Uchazeč má poté možnost přihlásit se na další nově vypsaný termín zkoušky.

 

Praktická část – pokud uchazeč úspěšně složí písemný test pokračuje na praktickou část. Zde musí prokázat základní znalosti práce s internetem, Wordem, Excelem, PowerPointem atd. Zadání praktické části je prostřednictvím souvislého příkladu. V případě nesplnění základních znalostí zkouška končí. Uchazeč má poté možnost přihlásit se na další nově vypsaný termín zkoušky.

 

Ústní část – pokud uchazeč uspěje i v praktické části pokračuje na ústní část. Zde si vylosuje tři otázky z pěti okruhů, které určuje hodnotící standard a dostane zadání souvislého příkladu k diskuzi. V případě nepřesvědčivého výkonu v diskuzi a nedostatečných znalostí vylosovaných témat zkouška končí. Uchazeč má poté možnost přihlásit se na další nově vypsaný termín zkoušky.

 

Úspěšným složením všech tří částí zkouška odborné způsobilosti končí a uchazeči je do 10 dnů vystaveno Osvědčení o získání profesní kvalifikace.

Termíny

MístoDatum
Praha
Třebohostická 3069/14, Praha 10
16.08.2018
Polička
Penzion Na Lukách, Široký Důl 70, okres Svitavy
Připravujeme...
Plzeň
Krátká 4, Plzeň 1
Připravujeme...

Kontaktujte nás


Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.